Kırmızı Reishi Mantarı

Kırmızı Reishi Mantarı2000’li yıllara kadar sadece uzakdoğu’da yetişen, Çin’de ölümsüzlük mantarı ülkemizde ilk defa Çukurova Üniversitesi Moleküler Biyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ömer Çolak tarafından uzun ve uğraşlı çalışmalar sonucu Adana’da yetiştirilmiştir. Prof. Dr. Ömer Çolak yılların verdiği bilgi birikimi, eşsiz araştırma sonuçlarına Çukurovanın bereketi ve Çukurovalının üretim kabiliyetini eklemiş, doğal reishiye eşdeğer kalite ve üretim koşullarında GanoTürk Kırmızı reishi mantarını üretmiştir.

Kırmızı Reishi Mantarı, latince ismiyle Ganoderma Lucidum; Japon Sağlık bakanlığı tarafından önerilmektedir. İçeriğindeki Ganodermik asitler nedeniyle Kanserin yanısıra sedef, diabet,siroz ve hepatit gibi karaciğer hastalıklarından dolaşım bozukluklarına, saç dökülmesinden prostat ve cinsel fonksiyon bozuklukları gibi çok geniş bir yelpazede bir çok hastalıkla savaşmaktadır. Yaşlılık kaynaklı alzheimer ve fonksiyon bozukluklarını en aza indirmekte ve adının anlamına yakışır biçimde kullananlara uzun ve kaliteli bir hayat vaad etmektedir.

Ganotürk doğala eşdeğer ve kaliteli reishi üretimi yapmaktadır. Mantarları gereksiz kimyasal işlemlerden geçirerek içindeki yararlı maddelerin azalmasına neden olmaz, tıbbi çevrelerce en çok önerilen şekliyle yani çay hazırlanmasına olanak verecek şekilde tüketiciye sunar.

Ganotürk-Kırmızı Reishi doğal bir besin takviyesidir. Hasta kişiler dışında sağlıklı bireyler tarafından kullanımı faydalıdır. Benzersiz bileşimi nedeniyle yeni başlayan hastalıkları kullanıcısına henüz bir şikayet hissettirmemişken giderir. Bilimde natural killer olarak tanımlanan doğal katil hücreleri en küçük doku bozulmasında uyararak vucudun ilaç ve tedaviye ihtiyacı kalmadan ilk aşamasında temizlemek üzere sorunlu organa yönlendirir.

Ganotürk kırmızı reishi mantarını çay formunda hazırladığından sağlıklı, sağlıksız tüm kişilerce kullanılabilir.

Yorum Yaz